web.nadi.pl - projektowanie i tworzenie stron internetowych

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Zacznij od audytu...

GlobalDobrze zaprojektowana, wykonana i zoptymalizowana strona internetowa, to jeden z najważniejszych czynników skutecznego marketingu.

Hosting i inne usługi

GlobalZapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych.

 

Opieka nad www

Global

Oferujemy stałą opiekę nad serwisem www: aktualizacja danych, kontrola poprawności działania, modyfikacje graficzne i programistyczne...

Projekt graficzny

Template Aspekt wizualny projektu jest niezwykle ważny. W dzisiejszym natłoku informacji właśnie przyjazny projekt serwisu może być czynnikiem decydującym.

Porada dnia

Opieka nad stroną www

Oferujemy stałą opiekę nad stroną www. Zakres usługi jest indywidualnie uzgadniany z klientem, ale zazwyczaj jest to aktualizacja danych na stronie, kontrola poprawności jej działania, modyfikacje graficzne i programistyczne.

 

Etapy tworzenia serwisu

Modułowe projektowanie serwisu

Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, pozostając w przekonaniu, że wykonanie strony WWW warto powierzyć profesjonalistom.

 • określenie celu i opracowanie strategii jego osiągnięcia,
 • wskazanie grupy docelowej,
 • zaplanowanie funkcjonalnośi serwisu i wybór technologii,
 • projekt struktury serwisu,
 • przygotowanie projektu graficznego,
 • uzupełnienie serwisu treścią,
 • testowanie serwisu i korekta zauważonych błędów,
 • uruchomienie serwisu internetowego.

Koncepcja

W tym etapie analizujemy przedmiot działalności  -  ofertę, dotychczasowych klientów oraz stosowane materiały reklamowe. Celem tego etapu tworzenia stron internetowych jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej witryny. Ponadto opracowujemy konkretne propozycje rozwiązań, które pomogą w stworzeniu skutecznego narzędzia reklamowego, jakim są strony internetowe.

Projektowanie stron WWW

Tworzony jest wygląd strony głównej oraz kolejnych podstron WWW serwisu internetowego. Przygotowujemy do akceptacji pliki graficzne, które przedstawiają przyszły wygląd serwisu oraz schemat jego logicznej budowy wraz z projektem systemu nawigacji. Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści oraz promocji identyfikacji klienta (logo, kolorystyka, sztandarowe produkty). Przygotowywany jest także z myślą o optymalizacji i skróceniu czasu ich wczytywania.

Tworzenie stron WWW

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron www serwisu. Nasi graficy i programiści przystosowują i optymalizują grafikę do potrzeb publikacji w Internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz optymalizowany tak, by użytkownicy wolniejszych łącz mogli bez przeszkód zapoznać się całą treścią witryny.
Ponadto optymalizujemy kod strony tak, by była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych.
Nowoczesny serwis internetowy musi wyróżniać się z wielu podobnych, dlatego też wzbogacamy tworzone strony internetowe o elementy animowane wykonane w technologii Flash oraz DHTML. Elementy te mają za zadanie wyróżnić najważniejsze fragmenty oferty, wyeksponować logo lub nazwę produktu, bądź też po prostu pomóc w prezentacji zasad funkcjonowania produktów lub usług reklamowanych przez tworzone strony www.

Wdrożenie i hosting serwisu

Zaprojektowany i wykonany serwis internetowy wdrażamy na naszych lub zewnętrznych serwerach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych.

Aktualizacja stron

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści. Zapewniamy także oprogramowanie CMS służące aktualizowaniu treści serwisu bezpośrednio przez naszych klientów.

Portfolio


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109
Znajdujesz się w: Etapy pracy Aktualizacja i opieka