web.nadi.pl - projektowanie i tworzenie stron internetowych

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zacznij od audytu...

GlobalDobrze zaprojektowana, wykonana i zoptymalizowana strona internetowa, to jeden z najważniejszych czynników skutecznego marketingu.

Hosting i inne usługi

GlobalZapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych.

 

Opieka nad www

Global

Oferujemy stałą opiekę nad serwisem www: aktualizacja danych, kontrola poprawności działania, modyfikacje graficzne i programistyczne...

Projekt graficzny

Template Aspekt wizualny projektu jest niezwykle ważny. W dzisiejszym natłoku informacji właśnie przyjazny projekt serwisu może być czynnikiem decydującym.

Porada dnia

Opieka nad stroną www

Oferujemy stałą opiekę nad stroną www. Zakres usługi jest indywidualnie uzgadniany z klientem, ale zazwyczaj jest to aktualizacja danych na stronie, kontrola poprawności jej działania, modyfikacje graficzne i programistyczne.

 

Co ma wpływ na koszt zaprojektowania i wykonania strony internetowej?

Na koszt zaprojektowania i wykonania strony www ma wpływ ilość treści, technologia wykonania, szata graficzna, elementy dodatkowe oraz ilość i jakość materiałów dostarczanych przez Klienta. Znaczenie ma tu przede wszystkim technologia Adobe/Macromedia Flash, zdecydowanie bardziej czasochłonna - ale za to dużo bardziej efektowna. Szata graficzna również ma wpływ na koszt wykonania, każdą garfikę trzeba zaprojektować i im więcej jej na stronie tym czasochłonność wykonania większa. Elementami dodatkowymi są np : forum, system CMS, kanał RSS itp. Im więcej materiałów (zdjęcia, opisy, grafiki, loga) Klient dostarcza na potrzeby wykonania serwisu tym łatwiej serwis zbudować. Nie jest też bez znaczenia, czy materiały te są w formie elektronicznej czy drukowanej.

Znajdujesz się w: Co ma wpływ na koszt zaprojektowania i wykonania strony internetowej?